Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2820790intrebari
Ultimele intrebari
StarShinerS
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
20 Dec
SATI 263.034AFISARI
126.907VIZITE
111.401V. UNICI
11 Aprilie 2011
me_3496 intreaba:

As dori niste statusuri frumoase despre incredere si despre prietenie... funditabatting eyelashes

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • 2 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 11 Aprilie 2011 17:00
    StaceyG a răspuns:
    Daca ai nevoie de prietenia mea si ne despart 100 de pasi, fa tu primul pas si le voi face eu pe celelalte 99 pentru tine.
    Prietenii adevarati sunt ingeri, chiar daca au uitat sa zboare…
    Un prieten adevarat e greu de gasit, si mai greu de parasit si imposibil de uitat
    Daca saruturile sunt valuri/ Iti voi da o mare./Daca imbratisarile sunt raze/ Iti voi da un soare./ Daca prietenia ta e o stea/Iti voi darui toata galaxia /Pentru ea.
    Sunt inconjurata de ingeri. Ii numesc simplu PRIETENI.
    Dintre toti cei care vor intra in viata ta, numai prietenii adevarati vor lasa urme in inima ta.
    Un prieten adevarat e acela care iti accepta trecutul, te sprijina in prezent si te incurajeaza in viitor.
    Prietenia este ca relatia dintre mana si ochi. Cand mana se raneste, ochii plang. Si cand ochii plang, mana le sterge lacrimile.
    E mult mai usor sa transformi prietenia in dragoste decat dragostea in prietenie.
    Un prieten vede tristetea din ochii tai, in timp ce ceilalti se lasa pacaliti de zambetul tau.
    Nu-mi spune cum sa-mi aleg pretenii. Ma pricep la asta. Ca dovada, te-am ales pe tine.
    am invatat ca dureaza ani sa castIgI incredere
    si ca doar in cateva secunde poti sa o pierzi...
  • 11 Aprilie 2011 18:40
    Rallu_8961 a răspuns:
    Iti dau tie calitatile ca sa elimini defectele Oricum vietii nu`i poti opri efectele Nu poti plati pe nimeni sa simta regretele in locu tau Fa’ti regulile tale si joaca jocul tau

Si ce daca ma port ca un copil?tu iubesti copilul asta

Pentru toate lucrurile pe care le-ai ratat, ai câştigat altceva, şi pentru tot ceea ce câştigi, pierzi altceva!

Ar trebui sa inveti sa apreciezi ce ai langa tine, Ar trebui sa ma respecti,stii bine.Nu vreau sa te oblig sa stai langa mine.Dar daca tot o faci,fa-ma sa ma simt bine!

Hai invata sa treci peste,viata nu e o poveste.Cand destinu`ti joaca feste,nu trebuie sa plangi, zambeste !

cand nu o sa mai fiu,poate ca atunci o sa'ti dai seama ce'ai avut.

Si când crezi ca nimic nu-si mai are rostul,apare cineva si schimba totul!

Nu incerca sa ma judeci dupa aparantze,Sau dupa vorbe scoase de niste zdrentze

Multzi imi gasesc defecte impresii in cap,zi de zi cate un fraier se crede baiat de baiat

•Inspira Mult Talent, In Privire are Magnet.Cum ai Putea sa Nu'i Vorbesti? Ochii aia Caprui sa Nu'i Iubesti?

Decat sa imi spui 1000 de minciuni frumoase , mai bine spune-mi un adevar dureros . Te voi aprecia mai mult .

Lumea are prostul obicei de a reamintii exact ceea ce ai vrea sa uiti

Mai sty? Iti placea sa o vezi razand.Ea tot cu zambetul a ramas.Tu tot cu ea in gand.

Orice s`ar intampLaa ` . noi intr-o zii ne vom reveDeea` ! . Si pana atunci stiu ca si tu ma vei pastraa` Undevaa` in inima taa ` !

Eu te-am avertizat sa ma tii aproape de tine.Acum realizezi ca ai pierdut un diamant cand tu erai ocupat sa culegi pietricele!

Niciodata nu vei mai gasi pe cineva ca ea,cineva care sa te faca sa te simti asa cum te facea ea candva,si nicicand nu va mai fi ce-a fost odata,pentru ca tu ai lasat-o sa plece,si nu va mai fi nicicand o alta data;x

si stă în casă tristă plange dupa el,si doarme cu tricoul lui dar nu mai e la fel.

Baga bine la cap si nu uita nici intr-un veac ca eu sunt ...