| croissant a întrebat:

As dori sa adresez o întrebare în special fetelor/femeilor! Când ați decis să vă mutați la partener ați mai trecut pe acasă singure să dormiți?

Răspuns Câştigător
| Crackman a răspuns:

Ocazional, prietena mea mai ramanea un weekend acasa. Nu este ca si cum este prizoniera si nu poate merge

3 răspunsuri:
| ania a răspuns:

M-am mutat la sotul meu doar dupa nunta si am mers la parinti doar in vizita, foarte rar singura.

| AnotherGirl a răspuns:

Da, am mai mers. Eu m-am mutat în alt oraș și, mergând rar acasă, plecam să stau acolo și câte o săptămână. happy Dacă v-ați mutat împreună, nu înseamnă că sunteți legați unul de celălalt.

| VMarceline a răspuns:

E ceva normal sa mai mergi și pe acasă, sa mai stai cu ai tai sau sa i ajuți și să dormi acolo.