| blu3g3nd3r a întrebat:

As dori sa aflu si eu pareri despre prezervativele Romed. Sunt bune?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Atâta timp cât e prezervativ, da.

| blu3g3nd3r explică (pentru OnuOnulică):

Sa-ti spun o poveste interesanta... sex intens cu prezervativ Romed nici o problema nu s-a rupt nu nimic. Sex intens cu prezervativ Durex dupa 15 min gata s-a rupt oh go on si amandoua au fost puse cum trebuie nu a ramas aer blocat, si s-a lasat spatiul pentru colectarea spermei... ce sa inteleg?

| blu3g3nd3r explică:

Auzi la el rolling on the floor te-ai uitat mult la desene? smug