| mona48 a întrebat:

As dori sa vorbesc cu o persoana intelegatoare si care stie sa ofere sfaturi bune, pentru o problema complicata, dar sa discutam pe mes.Ma poate ajuta cineva, o persoana din domeniul psihologiei sau... oricine? ROG SERIOZITATE

Răspuns Câştigător
| Rebecca a răspuns:

Iubita sper sa ai incredere in mine. Iti voi trimite un mesaj cu id'ul meu. Pup

5 răspunsuri:
| Sigmund a răspuns:

Daca imi dai id-ul o sa incerc sa te ajut.

| Lexy ♥ a răspuns:

Poate reusesc sa te ajut...lasa-mi id-ul tau happy

| xFaith a răspuns:

Daca vrei sa te ajut e ok happy

| CHINEZU097 a răspuns:

Dami adresa ta de mess

| BisUltras a răspuns:

Te ajut eu cu mare placere. Imi place acest domeniu big grin. Te pup si lasa-mi adresa ta de messenger intr-un mesaj!