| lost_3725 a întrebat:

Vreau sa vorbesc cu cineva care poate sa-mi ofere niste sfaturi utile...precizez ca am o problema in dragoste de care parca nu mai scap crying as dori pe cineva cu expeienta sa vorbesc ...multumesc!

7 răspunsuri:
| mistikk a răspuns:

Daca ai spune despre ce este vorba as incerca sa te ajutwinking

| papusica_9611 a răspuns:

Sunt aici...

| PLAAY a răspuns:

Depinde `! uite da-mi add si poate te voi ajuta eu cel putin cu cateva cuvinte de usurare! ca eu am patit cam multe ` ID - playonemusic@yahoo.com...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ti-ai facut deja o parere despre cine si ce poti discuta.Da-i mesaj privat si succes.

| madyxo a răspuns:

Da id tau pe privat

| volgian a răspuns:

Dami privat mesaj

| Brunette_4807 a răspuns:

Da,mi mesaj cu id tau sau cu situatia ta si te ajut incantata!