| angelinthedark a întrebat:

As vrea sa il impresionez cumva pe prietenul meu.Noi am facut dragoste doar o data si atunci m-a dezvirginat si diseara vrem sa facem dragoste. Dar eu nu sunt priceputa, mi-e rusine si mi-e si teama intr-un fel... dar nu stiu ce sa fac sa se simta bine si sa il impresionez intr-un mod placut dar sigur ca fara sex oral sau anal, altceva, ceva ideei?

Răspuns Câştigător
| gabitza_6878 a răspuns:

Scapa de inhibitii
incearca sa-i mangai tot corpul si sa il saruti in mod regulat... daca te iubeste asta sigur o sa-i placa
nu trebuie sa faci acrobatii pe el ca sa se simta binewinking

12 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Pai nu ai facut-o odata? Mai ai nevoie de sfaturi? Mai bine ai vorbi cu el si ai vedea ce si cum ii place.

| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna! ai putea cumpara petale de trandafiri si sa ai faci pe tot patul si sa bagi si in baie si sa faceti baie impreunahee hee ari fi suuper poti sa cumeri si lumanari parfumate si sa le pui in toata camera. nu conteaza ca nu te pricepi o sa vezi ca totul va veni de la sine si te vei descucrca ca nu esti nici prma si nici una care nu stie ce sa faca cand fac dragoste; D
pa pa si sa ai o seara frumoasa

| SweetPrinces a răspuns:

Pai nici nu ai cum sa fi priceputa happy si oricum te va durea si deseara, bafta lasa ca ai timp sa inveti

| gabitza_6878 a răspuns:

Intrebare: mi-ai dat funiditza pentru ca a functionat?

| TheMihutz a răspuns:

Iar iti daruiesti virginitatea?

| Lilik a răspuns:

Incearca totusi oral laughing

| nastita a răspuns:

Daca tu erai virgina probabil ti-a fost foarte dureros mai ramineti putin la metoda clasica, apoi incearca sa il surprinzi prin ceva. Ex tu deasupra sau o poza mai...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai un mare impact asupra lui e atmosfera. O muzica bine aleasa, un decor placut, un semi-intuneric combinat cu o lenjerie sexy purtata de tine ar trebui sa il faca sa se simta bine.
Apoi totul vine de la sine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa-l pierzi si sa te stie tot cartierul de trompetista ...incearca oralul.vad ca unele au experienta dar tot nemaritate sunt. dar sunt vedete de carter.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-l poti impresiona din prima seara important e sa aiba el rabdare daca te forteaza inseamna ca nu merita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea e ca nu e bine ca ti-ai dat inca respectul tau de sine in ziua de azi toate fetele de varse fragede care nu mai sunt virgine sunt vazte prost si urat zis gen: aratat c u degetul sau:uit-o si p`aici intelegi? nu zic de tine insa daca vrei cu adevarat sa il impresionezi ca metode din astea lasate puratata de val caci daca incerci ceva ce toate fac o sa para banal asa ca inventeaza tu ceva nou si placut si pentru tine si pentru el.mai ales ca esti incepatoarehappy

Succes!

sper ca am fost de folos te pup :*!

| helloღkitty a răspuns:

Poate ca poti cumpara lumanarele parfumate. Sigur ii va placea, si fara sex oral. Mai bine stati doar impreuna, uitati-va la tv. Ok?
pa