| angelinthedark a întrebat:

Am facut nu demult dragoste cu prietenul meu.Acum eu am menstruatie si nu o facem, abia dupa ce imi trece...am facut o singura data, eu fiind virgina.De cand am facut se comporta super cu mine, si inainte dar acum parca si mai si.Imi vb frumos, ma suna, merg la el zilnic, nu cred ca vrea doar pentru sex ca nu m-ar chema cat sunt pe stop, ma gandesc. Ce sa zic totul e ok cu el, dr nu st ce e cu mine.De cand am facut-o prima data, desi putin m-a durut, dar apoi a fost ok, nu stiu sigur daca chiar m-a dezvirginat de tot ca mi-a curs o picatura mica de sange, in fine. Dar nu st, eu inainte eram rusinoasa si mi-era rusine sa vb cu el de sex si acum ce credeti? Eu tot ii zic ca abia ast sa imi treaca stopu sa facem dragoste si tot aduc vorba de sex, ii spun ca vai ce as face cu tine, etc.ma mir ca zic asta ca eu nu sunt genul, si ma tot gandesc la asta, nu st ce am, e ciudat. Oare el nu va crede de mine cas disperata? VB cu el direct si deschis, nu mi-e rusine sa ii zic, doar asa mi-e rusine sa ma dezbrac in fata lui si am facut dragoste cu lumina stinsa. Dar ce o fi cu mine oare de vb asa?

5 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Tocmai ce ai devenit femeie!
Acum o sa intelegi si tu cata putere are o femeie asupra unui barbat in pat!

E foarte bine ca nu te mai rusinezi si ca vorbiti deschis...asa si trebuie, ca sexul sa va uneasca si mai mult!

| Malvina24 a răspuns:

Esti exact ca mine! ma oglindesc in descrierea ta! asa a fist si la mine! se purta minunat si inainte dar dupa a fost mult mai minunat! am fost virgina cand am facut-o cu el si suntem de 3 ani impreuna! Ma iubeste si acum si eu il iubesc! Nici noi nu facem sex cand sunt pe stop(nu e igienic, e naspa din mai multe puncte de vedere)NU-i nimic daca vorbesti asa, stii ce asa fac si eu uneori, si eu am crezut ca poate el va crede ca sunt disperata, ba chiar odata m-am simtit si nasol pentru ca nu mai facusem dragoste de mult si eu ii tot ziceam seara ca-l doresc! si crede-ma nici eu nu sunt genul! pur si simplu imi doream sa stau cu el sa-l tin in brate, sa-l sarut, sa dorm cu el! el mi-a spus:''aaaa...ma doreasti aa?> m-am rusinat! si eu sunt foarte rusinoasa! au trecut 2 ani si 0 luna si mie si acum mi-e rusine sa ma vada el dezbracata(m-a vazut de multe ori dar nu stau mult dezbracata in fata lui, mai ales daca ma schimb, mi-e cam rusine! acum 2 luni a fost prima data cand am facut dragoste cu el pe timp de zi(mi-a fost tare rusine!) el si-a dat seama si m-a luat in brate si mi-a spus ca nu am de ce sa ma simt nasol fata de el! dar prefer sa fac dragoste cu el cu lumina stinsa! sa ma simt mai in largul meu! asa sunt eu! se spune ca baietii doresc mai tare o fata! fals! suntem oameni ne dorim in aceeasi masura! Momente frumoase cu el iti doresc! aveti grija de voi! pup

| dontstoop a răspuns:

Pai. v-ati apropiat unul de altul si poate ca tine mai mult la tine decat acum.
E si sentimentul ala ca te-a vazut goala desi era lumina inchisa si e momentul in care sa nu mai existe secrete intre voi, acum si eu cu prietenul meu vrem sa "o facem" si l-am intrebat cum o sa fie relatia dupa si mi-a zis exact ceva de genul. Si cand am citit ce ai scris nu imi venea sa credhee hee

| FemeiaPaiangan a răspuns:

Cred ca te-a luat putin valul. Daca neaparat vrei sa te schimbi poti s-o faci cu putina vointa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara sa ma gandesc macar putin iti spun ca esti emotionata, asta ewinking majoritatea sunt pudice, daca abia astepti sa repeti momentul insemna ca te-ai simtit bine. Tu esti foarte emotionata, de aceea vorbesti asa! tongue Ai trecut de o importanta etapa in dezvoltarea ta!