| Gabytza_7371 a întrebat:

As vrea sa-l fac gelos pe fostul meu prieten, ca sa regrete ca m-a inselat, dar nu stiu cumthinking voi ce ziceti?:X

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e necesar sa-l faci gelos pentru ca tu ai sa suferit iar din cauza acelei prostii gelozesti. Dumnezeu ii va da aceeasi soarta care ti-a facut-o el tie si va regreta amarnic.

Răspuns utilizator avertizat
| Anecherry a răspuns:

De acord cu Gabi. In plus, tu ar trebui sa ii stii punctele slabe, pentru ca tu ai fost cu el, nu noi. Daca totusi vrei sa te razbuni, as zice sa rasucesti cutitul in rani, si sa lovesti unde doare mai tare. Ramane la alegerea ta. bye

| purenerve a răspuns:

Daca ti la el incearca sa te reimpaci cu el nu sa-l faci gelos! asa nu castigi nimic doar sal indepartezi mai tare

| Iulianpatrascuiulimihai a răspuns:

Hai cu mine

| Gabytza_7371 explică:

Deja am inceput sa stau cu alt baiat...si vad ca e foarte gelos, ba chiar a inceput sa ma sune sa ne impacamlaughing