| teiuby0 a întrebat:

As vrea sa ma epilez cu ceara in zona intima. de care sa folosesc? si daca este bine?

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu stiu daca e recomandat ca in zona intima sa te epilezi cu ceara, doare de iti vine sa te urci pe pereti, daca suporti durerea....succes[iti recomand veet]

| Jhfdfd a răspuns:

Poti folosi ceara thinking dar la salonwinking. Din pacate doare ft rau straight face, deci mai bine folosesti crema depilatoare, este mult mai bine decat sa te depilezi q lama straight face, q lama te poti taia ceea ce este si mai rau decat ceara... Q crema doar o pui si astepti putin pana "se taie" firele de parwinking

Preferabil este ca in primul rand sa le tai cu foarfeca, pentru a nu fii asa mariwinking

Succesbatting eyelashes

| deniedaccess a răspuns:

La salon clar! tu nu ai cum sa reusesti singura, o sa iti provoci durere mai mare.
stiu ca e dureros dar daca poti sa alegi intre doua dureri alege-o pe cea mai mica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact la salon. Dar daca vrei sa o faci tu si ai parul' mare trebuie sal tai mai intai cu foarfeca dupa aia cand e destul de mic dai cu orice big nu conteaza lama gilet sa aiba. Asa si dai in directia in care creste parul daca nu o sa iti apara bubite si o sa te iritezi. Da tot la salon e mai bine ca oamenii aia folosesc si pudra, creme.

| LikeACandyxD a răspuns:

Cel mai bine e sa te duci la un salon.
Acolo e mai sigur happy

| McSergio91 a răspuns:

Iti sugererez crema depilatoare ca nu este f. scumpa, daca tot ti-e frica de bic.

| costi3 a răspuns:

Ai mai multe variante:
1. Aruncator de flacari
2. bricheta
3. chibrit
4. aragaz
5. tras cu dintii
Sper ca te-am ajutat

| Westie a răspuns:

Ceara calda, la salon. Macar prima data sa te duci la salon.