| Diamond_9930 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu parera baietilor, la cat mai multi daca se poate in legatura cu vechea problema dintre"virgine si cele care numai sunt virgine"!
Adica daca ai intalni o fata, te-ai intelege super bine cu ea, te-ar atrage mult fizic dar numai este virgina(sa ziceam ca inainte a avut o relatie mai serioasa de 2 ani si si-a pierdut virginitatea cu respectivul)ai putea sa incepi o relatie serioasa cu ea si sa o iubesti? Sau avand in vedere ca deja numai este virgina nu poti sa te implici serios si cauti doar distractie cu ea?

10 răspunsuri:
| WickedBoy a răspuns:

Normal ca nu mi'ar pasa.Adica si daca nu mai e ce? Poate a facut cu persoana gresita. LOL. nu merita nimei o a 2 a sansa in dragoste?

| AkexD a răspuns:

In momentul in care incepi o relatie, s`ar presupune ca nu trebuie sa te uiti in trecutul celui/celei cu care ai ales sa faci pasul respectiv.Deci,nu cred ca ar fi vreo problema pentru ca nu toti cei care ajung sa se casatoreasca se cunosc inca din copilarie.
Succes!

| andrei a răspuns:

Pai tu ar trebui sa iei o fata de la gradinita sa fi sigur ca elaughing

pai daca ma inteleg bine serios:p si oricum dc distractie? te joci cu sentimentele ei

| Alex >D a răspuns:

Ce a fost inainte, inainte ramane. Ce e dupa, asta conteaza.
Singura chestie sa nu fie "posta ", in rest nu conteaza absolut nimic din capitolul "foste relatii".

| tomas_1123 a răspuns:

Deci doar prost si taran sa fii sa zici"ba tu nu mai esti virgina" nu am ce vorbii cu tine, parca 60% mi-ar parea mai bine sa nu fie virgina, de ce sa o faca cu mine iar apoi sa se intrebe oare a lu altu cum este

| pasatGeorge a răspuns:

Pai in ziua de astazi greu iti mai gasesti o iubita care sa fie virgina. Unele fete se dizvirineaza si singure asa ca ar trebui sa o iubesti indiferent daca este sau nu virgina, deoarece acesta, in opinia mea, nu este un criteriu de diferentiere a fetelor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cat de martalog e respectivul. Un ipocrit probabil ca ar face figuri iar un baiat destupat s-ar bucura ca nu mai trebuie sa deschida el sampania. Himenul e o treaba efemera iar existenta sau lipsa virginitatii n-are nimic a face cu o relatie serioasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tinand cont ca in ziua de astazi rar mai gasesti fete virgine, normal ca esti de 100 de ori mai multumit si mai mandru sa zic asa ca ai o prietena virgina, dar daca te atrage aceea persoana fizic in primul rand sigur te-ai gandi la "distractie" si intre timp posibil sa se iveasca ceva serios. parerea mea

| LittleLittleMarmaid_1333 a răspuns:

Daca se inteleg bine si relatia e serioasa, fara secrete... nu cred ca conteaza... Poate a fost doar o greseala prosteasca, ca in cazul meu.
Trebuie sa privesti adanc in suflt daca iubesti.Restul nu conteaza.
P. S.: Cu o tarfa "activa" nu e recomandat sa te incurci...

Bafta`!

| LittleLittleMarmaid_1333 a răspuns:

Si cum zice Andrei, de ce sa te joci cu sentimentele fetei?
Nu`i frumos deloc s`o faci sa sufere pentru. simplul fapt ca a gresit.