| DoDo a întrebat:

Asa deci... Cel mai cunoscut baiat din scoala ma place, Eu nu simt nimic pentru el suntem doar prieteni deci pe mess imi spune iuby ursulet etc. I-am spus ca nu il plac. el nu intelege dar cea mai buna prietena a mea este geloasa ca el ma place pe mine si nu pe ea am vb cu ea.Acum sa spun sincer ea se da la el ca sa ma faca geloasa i-m spus sa il ia nu il vreau pe el nu il iubesc de mult timp face asta imi aduce trandafiri cadouri chiar si la scoala am vb cu el dar nu vrea sa inteleaga acum de 2 zile sunt cu un baiat care imi place dintra 5 si el tot de atuncea ma uibea celalalt nu ma suporta atunci. Cealalta prietena tot asa de geloasa e ca sunt cu el de 2 zile nu stiu ce sa fac! Le-am explicat dar pe el nu il parasesc! Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| paupaulapaulina a răspuns:

Este cam complicathee hee Dar incearca sa porti o discutie cu el intre 4 ochi si sa ii explici anumite lucruriwinking

Asa poate o sa te inteleagawinking

Fundita love struck