| Th3AbSinTh3 a întrebat:

Ascult muzica mereu cand mananc cand scriu in pauze chiar si inainte de a adormi imi vin versurile in minte. ce se intampla dimineata prul lucru pe care il fac e sa ascult muzica e un fel de cafea. a ajuns sa fie un drog foarte puternic de care sunt dependent e vreo boala sau... in afara de bfmv nu prea ascult rock mai ascult michael jackson si romanesti mai vechi gen activ 3 sud est akcent o-zone

4 răspunsuri:
| Lost0in0your0memories a răspuns:

Heybig grin nu este un lucru foarte rau sa asculti muziza atat. daca acest lucru iti face placere, te relaxeaza este foarte bine. sti cum se zice, "muzica este o portita de evadare din lumea reala". totusi parerea mea este sa incerci spre sanatatea ta sa asculti mai putin. gandeste-te la cat efost sunt puse urechile tale zi de zi. daca vei continua asa probabil vei ajunge sa ai probleme si sunt sigura ca ai vrea sa auzi muzica pentru restul vietii.

| eusunttheodorath a răspuns:

Si eu ador muzica si o ascul de n ori pe zi si fara muzica nu stiu ce as face deci nu cred ca e nimic rau in asta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e nimic rau daca asculti mereu muzica,si mie imi place sa ascult muzica,nu este o boala, este o mica dependenta dar nu asa importanta si nu cred ca este daunatoare. Poate ca pari putin ciudat ca asculti chiar mereu si ar trebui sa mai reduci, dar nu cred ca te afecteaza cu nimic.

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Nu vad nimic rau in asta.Mi se pare ceva foarte deconectant. Totusi pentru sanatatea urechilor si a auzului tau, lasa volumul mai mic la casti, altfel vei surzi