| XatomisX a întrebat:

Am o intrebare pentru rockeri:voi ce stil de muzica mai ascultati in afara de rock? eu mai ascult hip hop si michael jacksonwinking si putin raggaewinking voi?

Răspuns Câştigător
| Denis777 a răspuns:

Ce noi rappari sa nu ne bagam in seamalaughingeu sunt pe hip-hop romanesc(parazitii,nane, mafia, bitza, raku, mark1, rappa), bob marley, si un pic de folk, oricum eu stiam ca hip hop-ul e insurat cu rock-ul si am o parere foarte buna despre rock.

7 răspunsuri:
| zăGhost a răspuns:

Blues, jazz, clasica, reggae.

| tauretee a răspuns:

Pre multi rockeri unde sunt si rapperi? unde ma

| Denis777 a răspuns (pentru tauretee):

Ce noi rappari sa nu ne bagam in seamalaughingeu sunt pe hip-hop romanesc(parazitii,nane, mafia, bitza, raku, mark1, rappa), bob marley, si un pic de folk, oricum eu stiam ca hip hop-ul e insurat cu rock-ul si am o parere foarte buna despre rock.

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Muzică clasică, blues, soul, jazz, câteodată country.

| Alishia a răspuns:

Dubsteap.

| IonutRonaldo7 a răspuns:

Da cand dansazi dati din cap ma? laughing

| CristiAndrei a răspuns:

In afara de rock mai ascult bob marley(raggae), johnny cash, mark collie(country), mai ascult si putin hip hop