| Bianka24 a întrebat:

Aseară mam certat cu iubitul meu pentru-ca o colega la intrebat daca suntem impreuna si el a zis ca a stat cu mine ca stia ca il iubesc iar eu eream deja certata cu el si colega mie mia zis ce a zis el si eu iam lasat mesaj sa il ia naiba de prost si el mia raspund ca sa ma ia pe mine si sa il las in pace sa imi vad de viata mea si eu iam zis tot la fel și seara ma luat somnul si lam visat si se facea ca ne-am impacat si eream cum eream inainte sa ne certam ce inseamna asta? Si de ce a doua zi la școala se uita pe furiș la mine iar eu il prindeam nu inteleg nimic sad mă iubește sau nu si de ce a facut asta?

Răspuns Câştigător
| achilles9966 a răspuns:

In legatura cu visul, doar ai visat la ce te gandeai si ce iti doreai, si majoritatea baietilor cand se desparte de iubita lor, intotdeauna cand sunt intrebati de asta, reactioneaza asa, pentru ca nu vrea sa recunoasca ca inca iubesc aceea persoana si vrea cu ea. Eu zic ca inca va iubiti si ca e pacat daca nu mai dati o sansa acestei relatii, mai ales daca el se comporta asa la scoala e inca un semn ca i este dor de tine.
Sfatul meu e sa lasati nervi si mandria deoparte, si sa vorbiti fata in fata si sa recunoasteti sentimentele pe care le aveti unul pentru altul, si atunci veti sti cum sa procedati. iubitiva mult happy

4 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Du-te pe la scoala sa inveti, mai mare de clasa a 8 a nu esti.

| corbulalbrosu a răspuns:

Poate ca si mai tare decat inaintre de cearta, ar fi cazul sa-l intrebi.

| neutrino a răspuns:

Normal ca te iubeste!

| Bianka24 explică:

Sunt a 8-a și vă mulțumesc mult!