| Alina574 a întrebat:

Astazi am facut pentru prima data sex anal cu iubitul meu si nu stiu de ce nu m-am mai putut controla ca mi-am facut nevoile pe el, acum mi-e rusine sa mai vorbesc cu el.Ce as putea sa fac?

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te ai k(k@t) pe el? laughing ce tare

| MarianWLF a răspuns:

Imi vine greu sa cred ce citesc aici.

| AlexSM86 a răspuns:

Nu multi au parte de sex anal asa ca ar trebui sa se considere norocos. Daca asta si-a dorit, dar nu stia despre ce e vorba si nu ati discutat / nu v-ati documentat in prealabil...asta a primit.
E normal, sunteti la inceput, invatati din mers.
Si, da, clisma inainte! E si sanatos, dar documenteaza-te bine despre asta inainte de toate. Aici iti las doar un tips&tricks mai funny. Sa nu tina loc de o documentare sanatoasa!

https://howtocleanyourass.wordpress.com/romanian/

| Violleta2022 a răspuns:

Sa-ti faci alt iubit si alta data, sa faci clisma inainte de sex anal.

| AliGab a răspuns:

rolling on the floor fiecare primeste ce doreste, asta a vrut, asta a avut. Daca s-a suparat, problema lui. Iar tu de ce accepti sa fii bataia lui de joc?

| Stonehard a răspuns:

Sa vorbesti pur si simplu.

| User123666 a răspuns:

Sa incerci sati ceri scuze daca s-a suparat

| VerdesPetre a răspuns:

Când face acest tip de sex el trebuie să se aștepte că se poate întâmpla asta. E ceva normal fiind prima dată. În mod normal înaintea practicări sexului anal se face clismă.