| anonim_4396 a întrebat:

Astazi eu si iubitul meu facem 10 luni de cand suntem impreuna, ma puteti ajuta cu niste mesaje frumoase? e urgeeentcrying va rog fara glume de doi baniwinking

Răspuns Câştigător
| AlexxaRainbOw a răspuns:

3.Cum primavara se umple o campie de flori, de culori si de miresme, asa in clipa in care te-am cunoscut inima mea s-a trezit la viata si s-a umplut de dragoste, de fericire si de placere.

Unii spun ca te iubesc pentru banii tai, altii ca te iubesc pentru frumusetea, inteligenta sau simtul umorului. Eu iti marturisesc ca nu te iubesc pentru ceea ce esti tu ci pentru ceea ce sunt eu cand sunt cu tine!

Cand toti imi spuneau ca Fat-Frumos nu poate fi decat un vis copilaresc si ar trebui sa renunt la el, eu am continuat sa cred si sa sper. Visele si sperantele mele s-au implinit!

De-ar fi toti barbatii la fel de minunati ca tine n-ar mai exista femei nefericite! Imi pare rau pentru ele dar tu esti al meu si esti singurul lucru din viata mea pe care nu sunt dispusa sa-l impart cu nimeni.

E minunat sa stii ca nu vei fi niciodata singur si ca vei fii iubit mereu, e minunat sa intelegi ca ai alaturi pe cineva in care te poti increde la fel ca in tine insuti!

love struck sper ca te'am fost de ajutor! love struck Si sa fiti impreunaa mereu >big grin

4 răspunsuri:
| nimiiiiiic a răspuns:

Buna! in primul rand la multe luni impreuna! chiar ani daca va intelegeti asa de bine big grin>big grin

| Aanyaa a răspuns:

Va multumesc tuturorhappy

| Mashiro a răspuns:

Te iubesc
Te doresc
Fugi dea aici ca glumesc

| Infraverde a răspuns:

Ba iubituleeeeeeee :
Loveste-ma bine
Sa mai stau cu tine