| Thabou16 a întrebat:

Bună, mâine este o zi specială pentru mine si iubitul meu, mâine facem 3 luni de când suntem împreună, as dori si eu niște mesaje frumoase. Aștept. Va pup. Dau FUNDA celor mai bune.

Răspuns Câştigător
| viperra a răspuns:

Spune tot ce ai pe inima, crede-ma, nu iti trebuie ideile noastre. Daca il iubesti/o iubesti extrem de mult, absolut orice ii vei spune se va bucura, daca e din inima.In general, spune-i despre cat de important este el pentru tine si cum ar fi viata ta fara el.Fii original/a, o sa iasa ceva super fain, ai incredere in tine! Succes! happy

| Thabou16 explică (pentru viperra):

Am încercat să-i scriu multe, dar nici una nu mi se pare îndeajuns de specială. De aceea am cerut puțin ajutor!

| viperra a răspuns (pentru Thabou16):

Probabil nu esti indeajuns de crativa. Uita-te la niste citate cu inteles foarte deep ca sa te inspire.Va functiona!