| mario a întrebat:

Ati accepta sa faceti(sa jucati)in filme porno pentru bani. daca cineva v, ar propune asta. dupa cum stiti se castiga f. mult din astawinking

11 răspunsuri:
| Anca a răspuns:

Ar fi interesant intr-un fel. Dar in altul nu as face-o pentru ca tin prea mult la imaginea mea.

| AnonimA a răspuns:

Buna eu una nu as face asta chiar daca as fi saraca lipita dar sunt fete care ar face-o si asta din simplu fapt NU AM DEMNiTATE

| Alina0491 a răspuns:

Sunt majora si tot raspund dupa parerea ta ca o minora. Nu, nu as face asa ceva pentru bani. Daca fac, o fac de placere, cu persoana iubita, niciodata si nicidecum pentru bani. Sun o suta de mi de alte modalitati de a face bani, iar asta categoric nu este pentru mine!

| mario explică:

Intrebare mai mult pentru cele majore.ca cele mici iar ma plictiseste cu rasp. loroh go on

| Диана a răspuns:

"Intrebare mai mult pentru cele majore.ca cele mici iar ma plictiseste cu rasp. lor"

Fir-ar ea să fie de română... oh go on

| gabytza387 a răspuns:

laughing) in ziua de azi ce nu face lumea pentru bani dar eu una nu as faceowinking bani se duc pe cand sanatatea...nu ti o da nimeni

| DiannaDia a răspuns:

Nu mias strica corpul doar pentru niste bani! funda?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da doresc sa castig bani prin asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mi-as dori sa fac bani prin asta
cu cine sa iau legatura
dar sa fie fete frumoase