| 6e5seryzcvhd a întrebat:

Fetelor, daca vi s-ar propune o oferta, mai exact sa aveti sansa sa jucati in filme porno, v-ar surade ideea? Ati accepta sa fiti niste vedete? V ar placea? Va rog sa fiti sincere sa nu fiti din noua ipocrite happy

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dar tu te-ai baga? fiecare e diferit man unele poate da, unele poate nu, trebuie sa fi frumoasa sa ai ce arata

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu cred ca va fi macar una singura sa se pronunte in aceasta privinta.Sunt convins ca majoritatea domnisoarelor considera intrebarea ca fiind imorala sau perversa.

| ღஜღpikapikaღஜღ a răspuns:

O sa-ti raspund cu alta intrebare : Vrei sa-ti rup penisul si sa ti-l bag in fund?
Cam asa suna "ideea" ta happy

| AmaToaRea a răspuns:

Eu una nu! eu sunt genul doar pentru barbatul meu dar sunt multe care ar accepta si nu numai pentru bani happy

| Mariapetrupanainte a răspuns:

Nu,asa fel de vedeta pentru mine este un mare pozor si nu numai pentru mine si pentru familei imi va fi rusine sa ma uit in ochii persoanelor care ma cunosc.Vitorul meu sot cind va audea de asa filmulete sunt sigura ca nu va fi fascinat toata riputatia mea va cadea.nu m-as filma.

| Dice3 a răspuns:

Daca, castravetele ar avea blana, ar fi un castravete sexy?