| RAY a întrebat:

Ati auzit vreodata de un caz in care o fata frumoasa sa faca sex cu un tip urat, sarac gratis fara nici un interes material?

Răspuns Câştigător
| Florentina9210 a răspuns:

Sex pe gratis? Nu prea cred.
De ce nu o intrebi pe fata aceea, care fete fac sex pe gratis, alea de la gradinita? ca le dai o bombonica.
In Romania, nu cred ca se practica sexul pe gratis. probabil o fi vazut in vreun film, ceva. Si mai ales sa fie si clientul urat, chiar ca li se ia la alea de tot. Nici eu nu cred asta.

33 răspunsuri:
| RAY explică (pentru CezarinaLunaria):

Era frumos sa inteleg? de la prima intarnire ai facut dragoste cu un baiat necunoscut?

| RAY explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Da mann dar tu cand i faci cadouri iubitei tale nu o platesti pentru sex? toti mascilu platesc pentru sex asta e legea naturi, cred ca 10/20% din masculi atrag sexul opus cu restul se compromit

| Printesa10TM a răspuns:

Da,asta se numeste iubire.