| Maxx23 a întrebat:

Ați face sex protejat cu persoane necunoscute? Mai exact cele care vă atrag

13 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Doar cu cele care nu mă atrag

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu as face niciodata asa ceva.

| LoveSleep a răspuns:

Nu prea. Ca majoritatea care fac sex cu tine "fără să te cunoască" sunt cam la același nivel cu cele care fac sex cu tine pe bani. Dacă aș vrea să fac sex cu cineva "necunoscut" ar trebui mai întâi să vorbim puțin să văd dacă mă atrage, că dacă voiam doar să-mi bag p a în ceva, sigur găseam vreun obiect prin casă.

Dacă mă iau doar după aspectul fizic și apoi vad că are pe Facebook la profil "lucreaza la fabrica de fericire"? Cum mai ies din depresia aia? A meritat? N-a meritat.

In general si in Romania mai ales, nu prea e ca in filme. Eu nu as putea sa pun sa-mi spele nici vasele o tipa din aia care o rupe prin cluburi și face sex cu cine apucă.
Iar dacă pui accent pe "cele care va atrag", alea nu prea au aventuri de genul.

Sunt ok cu a face sex când simti nevoia, indiferent dacă e după 5 minute sau 5 ani, dar dacă simți nevoia în fiecare week-end, nu prea aș vrea să bag nimic în tine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Nu sunt la același nivel, ca fac sex cu niște urâți și care nu sunt in stare de nimic, de aia le cer bani. Una nu face sex cu tine din prima daca nu ești cel putin un 8 sa zicem, ca și cum arăți.
Și îți dai seama cu cât ea e mai frumoasa și atractiva tu trebuie sa fi și mai și. Deci probabil 10-20 la sută au noroc să facă asta.

| Frank51 a răspuns:

Protejat? yeah why not. Daca voiai sa zici neprotejat, noup.

| Sofer a răspuns:

Cu foarte multe persoane as face.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu! E mai ieftin și mai puțin dureros față de tratamentul și durerea unei boli venerice. Sincer, nu am avut niciodată boli din astea. Dar prieteni care au experimentat și nu mi-aș dori. Te mai faci și de rahat pe la dermatolog.

| AllexXtreme a răspuns:

Cum ai rezolvat cu aia de 12 ani? Pana la urma e gravida?

| LupGetodacJedi a răspuns:

Da! O zi buna!

| DoruLuGaboaie a răspuns:

M-a abuzat unchiul meu la 5 ani dar nu stiam ca e unchiul meu, se pune?

| Lidia0000 a răspuns:

Eu una, nu. Atracția este temporară daca nu iubesti acea persoana si... daca totul se face in afara unei relatii, cred ca este un moft. Nu trebuie să ne întrebi pe noi daca am face. Tu trebuie sa te gândesti ce vrei sa faci cu viata ta, care sunt avantajele, care sunt dezavantajele si ceea ce simti tu ca e bine. Ai incredere in alegerile pe care pe faci si pune te pe primul loc. Succes!