| BlueQ a întrebat:

Ati merge la ziua de nastere a unei persoane necunoscute?

Răspuns Câştigător
| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Buna! Sincer nu pentru ca necunoscand persoana si nici anturajul ei m-am simti in plus, ca o intrusa.

4 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Am fostlaughing
M-a invitat sarbatoritul prin intermediul unui prieten foarte bun comun (eu si sarbatoritul nu se stiam, el ma cunostea din vedere). Neavand alte planuri, am mers la petrecere. Sincer, a fost frumos. Am facut cunostinta, am stat cu acel mic grup de oameni mai apropiati sarbatoritului si am ramas prieteni buni apoi.
Dar e doar un caz. Prezenta prietenului meu cel mai bun acolo a fost ceea ce m-a determinat sa merg.

| Cozma27 a răspuns (pentru LolaLollita):

Tristul de Buftea! nu ne spui si ce s-a intamplat acolo?

| facepalmlol a răspuns:

Nu.
Categoric nu!
Poate ca nu e de fapt ziua de nastere, asa ca mai bine nu.

| Lala_Gabriela_1998 a răspuns:

Nu, depinde daca sunt si persoane cunoscute in care am incredere si sunt mai multe si depinde si de varsta dar m as simtit in plus si nasol pentru ca daca e necunoscut si nu cunosc pe nimeni te poti imprieteni dar totusi nu te simti chiar atat de bine