| WilliamQoilung2024 a întrebat:

Ați fi de acord sa vă căsătoriți cu o fată, care în trecut a avut statul de amantă?
Care a avut o relație timp de doi ani, cu un bărbat căsătorit și cu doi copii.
Intre ea și el fiind o diferență de 11 ani.
Din spusele ei, nu a deranjat-o acest statut. Anume de amantă.
Nu a avut nici un interes financiar și nici intenția de a-l despărți.
Ce ziceți? V-ați căsători?
Relația dintre cei doi fiind încheiată.

Răspuns Câştigător
| Cipi1212 a răspuns:

Buna, Dacă este o femeie care își dorește să aibă un soț și o viață decenta de ce nu?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cu toti avem un trecut pacatos, dar suntem in prezent

| dullcat a răspuns:

Is it just me, sau tu dai vibe de Rosalia, varianta masculina? laughing

| Hyperion7 a răspuns:

Nu merită!
Vor apărea conflicte din mai multe părți
O dată, vârsta este un factor cheie și dacă la început merg lucrurile, ulterior, după ce se dezmorțesc cei doi din dragostea nebuna, realizează că sunt la o diferență semnificativă de vârstă.
Apoi mai sunt concepțiile.Doi oameni sunt diferiți când sunt din aceeași generație, darămite să fie o diferență atât de mare.
Unul vede lucrurile într-o manieră mai comunistă, in timp ce unul visează la visul american(de exemplu).
Un alt exemplu este sexualitatea. Dupa o vârstă lucrurile prind alta forma, nu e nevoie sa detaliez.
Și sunt mai multe, mai ales când vorbim de o relație amanta-barbat căsătorit.
Fiecare face ce vrea, însă eu nu vad cu ochi buni relația.

| LordCristobal a răspuns:

Nu,pentru ca la un moment dat ma va insela si pe mine, e o fata care nu prezinta incredere.

| molioa a răspuns:

Dacă există compatibilitate și atracție, da.