| Mihaelagirl a întrebat:

Ati fost inselati de catre persoana iubita vreodata? Cu cine va inselat? Cum ati rezolvat problema?
Scuzati-ma ca am pus aceasta intrebare, dar ma gadneam ca poate invatam ceva din ea.

7 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Nu, am încredere în ființa iubită. Îi ofer toată atenția și dragostea mea, nu doresc să îl neglijez și am grijă să se simtă iubit.

| RAY a răspuns:

Ati fost inselati de catre persoana iubita vreodata?
da,adica cred ca fost mai mult razbunare,nu stiu daca si in timpul relatiei m-a inselat sau nu?

Cu cine va inselat?
cu un fost prieten foarte bun,
Cum ati rezolvat problema?
am luat o pauza apoi in timpul pauzei ea a fost cu altul, i-am dat adio,urmatoarele relatii au repetat istoria indentic,de atunci am rezolvat o problema,problema era ca credeam ca fetele vor baietii cuminti, buni etc in realitate vor curvari badboys care le considera jucarii sexuale, daca esti bun toata lumea te ea de fraier, sfatul meu niciodata nu crede in cineva foarte mult, si nu pune bazele pe altcineva decat pe tine insuti

Răspuns utilizator avertizat
| IMPLICAT a răspuns:

Cand esti inselat, il/o faci pe implicat(a) sa se simta cat mai prost, in rest, tacere, si capul sus.

Cand inseli, sa traiesti o viata cu frica ca nu cumva sa o patesti si tu.

| TanyaTanny a răspuns:

Da.Am fost. Tineam mult la un baiat si intr-o zi l-am vazut in parc facandu-si poze sarutandu-se cu cea mai buna prietena a lui. Evident ca am fost devastata.Nu i-am mai raspuns o vreme iar apoi l-am chemat sa discutam.A fost o discutie aprinsa urmata de multecerturi dupa care ne-am despartit.O vreme nu am mai vorbit dar acum vreo 4 luni el a luat legatura cu mine iar acum suntem cei mai buni prieteni ba chiar ne ajutam reciproc la a ne gasi perechea.