| LeeMinHo00 a întrebat:

ati fost inselati vreodata de persoana iubita? cum ati trecut peste?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, am fost.
Mama mi-a zis că nu mai avem ciocolată, deşi aveam.
N-am iertat-o nici în ziua de azi.

16 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Din fericire nu am avut aceasta ocazie, dar in aceste situatii un simplu "pa" rezolva eficient problema.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Am plans si m-am conformat.

| LeeMinHo00 explică (pentru DarkOrbitMoon):

Tu esti in poza de la avatar? pot sa vorbesc cu tine?

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru LeeMinHo00):

Da si nu.

| Wøodenpints a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Uite Mărie ăsta se dă la tine. Faci furori cu poza ta de musulmancă laughing

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru Wøodenpints):

Da pisi, dar asta-i de fapt... fata. thinking

| LeeMinHo00 explică (pentru DarkOrbitMoon):

Tu esti musulmanca? O.o

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru LeeMinHo00):

Da, nu-mi vezi voalul islamic?

| Happyjump a răspuns:

Nu

| Danişor a răspuns:

Salut! pai din fericire nu am avut astfel de probleme, bafta in continuare!

| LeeMinHo00 explică:

Daca nu ai un raspuns bun sa dai, atunci nu mai spune nimic

| Papusa_Oly_1998 a răspuns:

Buna nu chiar inselata pot spune dar cevade genul, ce am facut sa trec peste?! absolut nimic am lasat sa treaca de la sinea sincer nu ai ce face decat sa te razbuni dar te va satisface pe moment dar apoi iti va parea rau de ce ai facut.
Funditã? :* :*

| LeeMinHo00 explică (pentru Papusa_Oly_1998):

Pai si eu las sa treaca de la sine

| AlexeyAlex a răspuns:

În primul rand, ești fată și ai fost înșelat de un băiat, sau ești băiat și ai fost înșelat de o fată. Contează pentru mine să știu ce răspuns să îți dau. Eu chiar ajut oamenii aflați în suferință.

| LeeMinHo00 explică (pentru AlexeyAlex):

Sunt fata.

| AlexeyAlex a răspuns (pentru LeeMinHo00):

Cum sa fac sa ma afecteze din ce in ce mai putin?

Ne este util ca sufletul nostru sa cunoasca cine suntem, ce ne dorim pentru noi insine si pentru cei din jur. Sa fim constiente de propriile noastre nevoi si care sunt acele nevoi care ne ghideaza intr-o relatie. Si restul vine de la sine. Cand suntem suspicioase atragem spre noi informatii care ne hranesc suspiciunile pentru ca asta si vrem! Este ideal sa avem puterea sa spunem "stop" suspiciunilor sau relatiei. Dar cel mai corect este sa spunem stop suspiciunilor insa nu inainte de a descoperi de unde se nasc ele: din neincredere in celalalt, in noi, din propria nostra instabilitate relationala.

Oricand ai nevoie de ajutor apeleaza cu incredere la mine. O zi frumoasa.