| RAY a întrebat:

Ati fost vreodata la prostituate cum a fost? ati facut-o neprotejat?

6 răspunsuri:
| Deedeek a răspuns:

Ba, eu am fost. Am inceput prin a o sorbi. Din priviri numai, dupa care am dezbracat-o. De inhibitii, am aruncat-o in pat. Ala din spatele scaunului din TIR, am inceput sa ling. Sucul pe care l-am varsat pe bord cu piciorul, am scos-o si eu din pantaloni. Ca era lunga bata aia telescopica cu care bat tigani, am bagat-o adanc. In torpedou, apoi am inceput sa frec... noroiul de pe pantaloni, ca m-a bagat a dracu' stoarfa printre o caruta de boscheti. Mie mi-a placut, dar ea n-a fost tocmai incantata. M-a intrebat cum de reusesc sa merg in 3 picioare. A plecat sangerand. Si-a rupt o unghie urat de tot.

| Laurentiu_4547 a răspuns:

Nu am fost și nici nu o sa ma duc vreodată, mi se pare josnic pentru un bărbat sa plătească o fata sa facă sex cu el, nu mai bine iți faci o prietena și o faci gratis. A și mai e ceva la prostituate iți asumi un risc foarte mare poți contactezi multe boli și nu vreau sa îmi asum acest risc pentru un amarat de sex sa îmi distrug toată viata. Mult succes big grin

| Mauricel a răspuns:

Sa nu faci te poti imbolnavi

| Cristtinna95 a răspuns:

Prostituata = focar de infectie
Tu alegi daca vrei sa te imbolnavesti sau nu!

| MrChoco a răspuns:

Da desigur domnule am facut-o neprotejat. acum sunt casatorit si am 7 copii. Glumesc :p niciodata sa no faci neportejat cine stie ce boli auwinking

| RAY explică (pentru MrChoco):

Foarte de acord cu tine sunt, de fapt as vrea sa promovez asta printr-o campanie pe net