| AstroDubstep a întrebat:

Ati fost vreodata prinsi cand faceati sex? Unde? De Cine? Ce s-a intamplat apoi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda...a fost o faza amuzanta acum 4ani.eram la mina in camera si a intrat tata peste noi laughing

3 răspunsuri:
| ŦєтiţaŦăяăNuмє a răspuns:

Dalaughing
Pe noi ne-a prins bunica lu` prietenumeulaughing)
Nu s`a intamplat nimica dupahee hee.mi-a fost un pic[mai multlaughing]. rusine dar mi-a trecutlaughing

| PauPaula a răspuns:

Eu cred ca tu esti un pic cam curios cine ti-ar spune asa cevalaughingpentru ca eu nu as face asa cevalaughing

| HasisS a răspuns:

Am fost prins de fratele fetei.La ea acasa.A intrat in camera sa aduca un telefon care suna, si cand a vazut a inchis repede usa. Dupa a fost mai penibil, dar l-am prostit ca era copilbig grin