| anonim_4396 a întrebat:

Ati incepe o relatie cu o persoana foarte atragatoare dpdv fizic, dar foarte slab dotata dpdv intelectual? big grin Doar pentru ca e atragatoare.Atat.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu. De altfel, am mai spus asta, barbatii din viata mea nu prea au fost considerati frumosi de cei din jurul meu.

18 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, eu mi-am dorit intotdeauna un barbat inteligent si interesant. Si, ca si Furni, am avut in preajma mea numai barbati despre care lumea spunea ca nu sunt pre frumosi. Dar nimeni nu putea contesta ca sunt foarte inteligenti.

| Flav a răspuns:

Nu, pun mai mult pret pe suflet decat pe efemeritate.

| fabiola a răspuns:

Nu, cu frumusetea ce-as face, dar cu un om cu care poti discuta, de la care ai ce invata, este mult mai tentanta viata!

| Cryssy a răspuns:

In niciun caz. happy

mira
| mira a răspuns:

Despre ce ai discuta cu o astfel de persoana?

| IuliaWosster a răspuns:

In nici un caz din 3 motive 1) se spune ca barbatul trebuie sa fie un pic mai frumos ca dracu fiindca toate femeile sar da al el. 2)ar trebui sa ma si inteleaga si sa pot purta o conversatie cu el 3) mai mult conteaza cum este pe dinauntru decat pe dinafara...happy deci. NU

| daniDeeDee a răspuns:

Comunicare tataaa laughing asta tine relatia`n viatahee hee

| alessyca a răspuns:

Eu am incercat si crede'ma ca e destul de nasol adica mie mi-a facut tipul o faza... eram intr-un bar si era karoke si scriai pe bilet numele si melodia si in loc de tramvai a scris tranvai...deci eram acolo cu toate prietenele mele care au inceput sa rada subtil si ma rog eu una m-am simtit super nasol. Adica nu cred ca merg astfel de relatii, poate sa lasi tu de la tine ca din partea lui...

| bluerose a răspuns:

In nici un caz!

| dada a răspuns:

Poate doar sa ma uit la el... "mancalar mama ca frumos mai e " laughinglaughinglaughinglaughinglaughing

altceva nu cred ca as face

| mircea a răspuns:

Nu vreau sa te critic, dar intrebarea ta presupune o oarecere doza de duplicitate. Atunci cand iti place de o oarece persoana, foarte atragatoare si atat, mai bine dai a intelege ca asta apreciezi si nimic mai mult. Asta ca sa nu dai sperante aiurea. Oricum nu va merge pentru ca in momentul in care o aduci in lumea ta si deschide gurita, s-a rupt filmuletul. Las-o in lumea ei. Macar atat respect merita, nu?

| www a răspuns:

O relatie nu, o aventura poate.

| Gexu a răspuns:

Bineinteles ca nu! La chip papusa si la creier vale`tu matusalaughing

| daniela_7403 a răspuns:

Te plictisesti repede de asa persoana cu toate ca e frumoasa

| kathessa a răspuns:

Nu cred. Stii, organul sexual cel mai important al omului este creierul... De aceea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu ce fac? Ma uit la el si vorbesc singura?
Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Niciodata nu m-au atras prostii! Nici sexual, nici altfel! Iar daca sunt barbati(ca de femei n-am fost interesata pana in prezent!)e cu atat mai grav, pentru ca o proasta, poate fi catalogata prostuta, dar un prost e tot un bou!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu pentru ca n-as avea cu cine sa conversez, n-am vedea aceleasi lucruri, el va fi multumit mereu, eu niciodata.