| anonim_4396 a întrebat:

Ati incercat vreodata,in timp ce va masturbati,mulsul de prostata(masaj de prostata)? Daca da, cum se simte?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru a sti care sunt si cum se manifesta senzatiile provocate de "mulsul prostatei" trebuie sa le experimentezi pe propriul tau corp. Senzatiile si starile obtinute nu pot fi transmite. Trebuie in mod obligatoriu sa le simti in mod direct pe "pielea" ta. big grin

5 răspunsuri:
| YourAnonimus a răspuns:

Ce e mulsul de prostata?

| BlueBloodd a răspuns (pentru YourAnonimus):

Penetrarea anala cu un deget si masarea prostatei+un orgasm fantastic.

| YourAnonimus a răspuns (pentru BlueBloodd):

Ajungi la prostata cu un deget Bagat in anus?

| BlueBloodd a răspuns (pentru YourAnonimus):

Da

| YourAnonimus a răspuns (pentru BlueBloodd):

Ciudaaaat