| shutup13 a întrebat:

Ati inselat vreodata intr-o relatie?

8 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Nu,nu am inselat. Inca ma respect!
Daca sunt nefericita, doar plec.
In schimb am fost inselata, am aflat imediat si-am pus capat acelor relatii.
Nici de explicatii n-am mai avut nevoie!

| dulcica1 a răspuns:

Cind relatia se consuma, asta e singura iesire - diversificarea.
P.S si nu vorbesc de inselat fizic, pentru ca e clar de stiut ca femeile de obicei inseala la nivel emotional.
Ah. o ironie un studiu a demonstrat ca femeile la aceasta tema intrec barbatii, acestea avind in jur de 78 % pe cind barbatii 61%.
Da! am inselat ))asa ca la final de raspuns

| drhotzu a răspuns:

Dap... cand eram adolescent se "intampla" destul de des. deci nu doar o data... dar nu este ok! acum ca am mai crescut stiu mai bine, dar trebuie sa le faci si pe astea sa vezi cum este si ca sa te linistesti ca nu e nici o diferenta!

| C26 a răspuns:

Eu una cred ca e o prostie inselatul happy Atata timp cat esti nefericit langa persoana aia, nu o inseala, ci desparta-te de acea persoana happy Iar daca intra-adevar iubesti, nu vad de ce ai insela thinking Cand iubesti cu adevarat, nu mai ai ochi pentru alta persoana happy
Iar cine inseala odata, o va face de mai multe ori happy
Eu una niciodata nu am inselat, am ramas fidela unui singur barbat love struck

| shutup13 explică (pentru C26):

Si euu love struck dar in schimb am fost inselata

| C26 a răspuns (pentru shutup13):

Asta am patit-o si eu sad

| Enanita a răspuns:

Buna!

Nu.

Pa-pa!

| Ionut19CT a răspuns:

Da. majoritatea persoanelor inseala. si cele de sex feminin si cele de sex masculin happy tongue