| lifeistough a întrebat:

Ati intalnit vreo nimfomana?

7 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Da! Două chiar. Cu una chiar am avut şi ocazia să-i testez "boala".
Îi sunt recunoscător că m-a învăţat câte ceva în pat (evident avea mai multă experienţă decât o să am eu toată viaţa) şi era foarte deschisă. Totuşi, cât "mă trata ea", eu nu mergeam la altele, evident ea mergea.
Nimfomanele sunt femei foarte ok, dacă poţi trece peste faptul că greu sunt satisfăcute în pat şi au şanse mari să te înşele.
Nimfomanele sunt bune ca prietene şi pentru sfaturi foarte utile şi pragmatice (în stil aproape masculin) dar nu sunt pentru iubit, cel puţin nu pentru mine. E una ca iubita mea să fie mai "pofticioasă" şi să vrea mai mult de la mine şi e cu totul alta să vrea mereu.

| claudiea79 a răspuns:

Nu dar am intilnit femei care se prefac ca iubesc ca sa primeasca cadouri si banii. mint si manipuleaza si-ar vine si mama pentru banii.nu exista ninfomane este un mit. fiecare face dragoste cit vrea si cu cine vrea de aia este o tara libera.sint femei care nu le place munca dar le place luxul

| ELD a răspuns:

Momentan nulaughing

| boyandme a răspuns:

Da... am intalnit era si pedofila si nimfomana. laughing

| lucu a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uh, uh, uh, uite-o blonda. Uite-o zboara.

| Jonnyk a răspuns:

Nu