| glossygirl a întrebat:

Sunt nimfomana... e ceva rau in asta?

Răspuns Câştigător
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Nu draga cum sa fie! sunt atatia altii ca tine si nu o recunosc!

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

O sa-ti treaca.

| Dash a răspuns:

Nup

| lplostonyou a răspuns:

Vai cum sa fie o problema, esti visul oricarui barbat.

| GuessWho_8607 a răspuns:

Nu vai...trebuie doar sa ai un prieten mai..."muncitor".
Mariela (sau Elasexygagica)...tu esti? laughing

| Mariinaa a răspuns:

Daca erai sifilitica era o problema...

| bianca154 a răspuns:

Nu e nimic rau, doar ca nu reusesti sa te saturi de facut dragoste. asa cum sunt si oamenii grasi, care nu se satura de mancare. ai sa te saturi candva de facut "prostioare" atunci cand iti vor aparea dureri etc, de la prea multa "munca"

| Alinutza_6937 a răspuns:

Pentru noi nu este rau.dar pentru prietenul tau cum este?laughing)

| XXX_9986 a răspuns:

Sai linistita ca nu-i nimic rauuwinking
multa Baftaa :X

| gigalau4u a răspuns:

Nu cred ca e ceva rau in asta, dar tare a-si vrea sa stam putin de vb da te rog un mesaj sau un semn aca esti de acord

| magicman_2358 a răspuns:

Esti nebuna