| zippit a întrebat:

Ati plans vreodata dupa un baiat? si dc

Răspuns Câştigător
| Syimona a răspuns:

Da am plans din cauza unui idiot pe care acum il ignor fara sa-mi pese. Si chiar am vrut sa ma si omor...dar mi-am dat seama cu ajutorul unor prieteni ca nu merita efortul.Deci daca ti se intampla asculta'i pe cei din jurul tau si nu pe el care te face sa suferi.pwpicykiss

14 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

PitikEmonik...stai tu linistita ca ai sa plangi si tu

| pink10 a răspuns:

Daaa sad Nu numai odata! De ce? Pentru ca atunci cand iubesti nu poate fi totul numai roz, exista si momente de tristete, de dezamagire happy Pe mine nu m'a inselat, dar m'a dezamagit rau...
Dar asta e... Stii cum se zice " si baietii plang cateodata " xD

| shtephie a răspuns:

Nicioadata, nu merita!
O persoana care te iubeste nu te face sa plangi!

| unknow a răspuns:

Da, am plans, luni si luni, pana s-au ani! problema era si orgoliul meu! sad asta e! a trecut happy sad,.dar, sti km se zice: ``cine te face sa plangi, nu-ti merita lacrimile, iar cine ti le merita, nu te va faca niciodata sa plangi```

| AndaWest a răspuns:

De mai multe ori, si nu doar pentru unul.de ce? pentru ca sunt nemernici

| AndaWest a răspuns:

@PitikEmonik,ai 13 ani.mai vorbim la anul'

| AdinaCrissa a răspuns:

Da. Pentru ca era departe...si imi era dor de el.

| Tequila a răspuns:

Da. tongue
Acelasi motiv cu OhMySomerhalder... tongue

| AmoreSpeciale a răspuns:

Da am plans dupa unul.de ce? pentru mai multe motive:era in Italia si imi era dor de el, ma mintea si ma enervam si trebuia sa ma descarc cumva si plangeam, dar de inselat nu cred ca m-a inselat:pana acum.asa suntem noi femeile mai sensibile si plangem din orice si mai ales noi nu ne ferim cand facem asta ca ei; noi stim sa ne aratam adevarata fata.te pup

| rossCopperman a răspuns:

Eu nu am plans l-am facut pe el sa planga dupa mine ca i-am dat papuci tu trebuie sa ii ai pe baieti la mana nu ei pe tine

| xCaTax a răspuns:

Numai o data? pff. am plans de cateva ori pentru ok ori m-a inselat si se intorcea la mine cerandu-mi iertare, ori imi spunea ca nu ma mai iubeste si chestii. si din nou se intorcea la mine. Ehhh asta e! Toate fac parte din viata noastra! Te pup

| winchesters a răspuns:

Da. De ce? Pentru ca m-a inselat...

| alinutza_4400 a răspuns:

Normal! prima dragoste,prima dezamagire, cand te atasezi prea mult de cineva si se termina urat, .clasic.Fiecare a plans in viat lui pentru un baiat. Dupa acea inveti din propia experieneta si nu se mai repeta un timp. Eu am plans, cand m-am indragostit pentru.prima data, aveam toata increderea din lume si el a venit cu " o facem? dk.nu ne despartim." si peste cateva zile mi-a zis colega mea ca s-a dat la ea.tragic laughingwinking

| Onutza_3747 a răspuns:

Da...Dc...Pt ca sea batut joc de mine