| aragon90 a întrebat:

ati plans vreodata pentru o fata care ati iubito

Răspuns Câştigător
| ღღღFloryღღღ a răspuns:

Stiu ca nu are nici o legatura dar sa stii ca si eu sunt din Galati si tin cu Otelul!laughing

7 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Pe care ati iubit-o, nu care ati iubito. happy

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Sunt fata...si dupa baiatul pe care l.am iubit si inca il iubesc.da! plang

| napoleon16 a răspuns:

Sal nu am plans dar mia parut sa rau ca am pierdurto ca am pus suflet in relatia mea cu ea... m-am indragostit lulea inca de cand am vazut-o si intr-un final m-a lasat. a spus ca nu o ma cautam si ca si-a gasit pe unul. imi parea asa rau de ea chair si acum mai sufar dupa ea. chair daca nu ne-am intalnit vreodata! sentimentul a fost foarte puternic...

| aragon90 explică:

Nu existanici un om care na plans doar nu suntem roboti toti plang si eu plang dar nici o fata nu s-a despartit de mine

| oAnonim a răspuns:

Sincer am o relatie de 6 luni si am fost despartiti 1 saptamana in care ea zicea ca nu mai putem fi impreuna dintr-o greseala de-a mea, nu am gresit mult si am suferit si regretam ca nu mai eram cu ea, dupa 1 saptamana am fost fata in fata cu ea sa vorbim asa, ca poate era o sansa, si ea a spus ca nu mai poate fi nimic intre noi si atunci am realizat ca mi-am pierdut viata..sufletul meu..motivul pentru care inima mea bate..si atunci am plans,de fata cu ea,sunt baiat si nici mie nu imi vine sa cred,dar chiar am plans, si pe urma m-a tinut de bine, m-a luat in brate, si a zis ca imi mai da o sansa, am simtit ca am renascut, iar acum imi apreciez iubita enorm de mult

| jijitzu23 a răspuns:

Baieti sufera dar nu plang (cel putin nu am auzit de asa ceva) oricum sunt relativ putine contexte in care i se permite unui barbat sa planga ( m-a parasit iubita nu e unu din ele tongue )