| anonim_4396 a întrebat:

Ati putea sa stati cu o fata care a avut ca prieten un negru? Sau care a facut sex cu un negru?

13 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce nu? sau tu crezi ca se ia culoarea pielii?
Esti rasist cumva?

| venividivici2017 a răspuns (pentru Violleta2022):

Rasist? Haha...probabil ar fi prea simplu daca as spune da, de la inceput.Dar sa spunem ca nu sunt de acord cu "fetisurile" din mintea bolnava a unei femei. Odata ce alegi black, probabil vrei sa iesi un pic in evidenta, vrei sa iesi din normal, esti in cautare de ceva.Nu am nimic cu ei, dar relatiile inter rasiale, sunt de toata "voma"!

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca nu ai stiut pana acum, afla ca nu toti negri sunt atat de dotati precum sunt...catalogati. laughing

| mihai69 a răspuns:

Dacă nu a luat cumva lepră de le el, de ce nu?

| mihai69 a răspuns:

Nu era vorba despre nicio bucată. Ai întrebat dacă AM STA cu ea, nu dacă am fwte-o!

| Hammurabi a răspuns:

Da. Care e problema? Nu sunt rasist. laughing

| Hammurabi a răspuns:

Cu toate că nu-ți înțeleg reacția, pot să-ți spun că e foarte posibil să fi sărutat destule fără să stii. E chiar posibil să-ți fie prietenă vreuna. Pentru că tu nu ai de unde să știi "history"-ul fiecăreia, indiferent de ce-ți spune sau nu-ți spune ea.

| venividivici2017 a răspuns (pentru Hammurabi):

Aici unde ma aflu, e probabil, fiindca mai toate sunt niste t@rfe in calduri.Prefer sa nu ma gandesc, iar cand o sa vad pe strada astfel de specimene, sa privesc in alta directie mai luminata.

| Theo94 a răspuns:

Ai avut o asemenea prietena, sa erai sa ai?

Răspuns utilizator avertizat
| LostInPark a răspuns:

O am la fel de mare, care e problema? lasa ca nu-l mai cauta...cam asa o sa sune toate raspunsurile. straight face

| AnotherHuman a răspuns:

Intrebarea asta spune multe despre cat de barbat esti.