| ge0rgianna a întrebat:

Cine stie cum as putea transforma un trandafir alb.intr unul negru? stiu ca am reusit cu ghiocei... i am facut albastrii cu tubul de la carioca. un prieten de al meu isi doreste foarte mult un trandafir negru si vreau sa i fac o surprizahappy! multumesc:*

9 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Dar din negru in alb, se poate?laughing

| Aliyaa a răspuns:

Coloreaza l cu un marcher permanent negru. sper sa mearga

| daddu a răspuns:

Trandafir negru? e ceva in neregula cu prietenul tau.Nu mi se pare normal in cazul in care esti baiat sa ii dai un trandafir unei persoane de acelasi... ( nu stiu daca am voie sa zic) cu tine doar pentru ca isi doreste acel lucru.

| Presura_Miky_1971 a răspuns (pentru daddu):

Ba moe, daca tu urasti oameni gay, asta nu inseamna ca este ciudat, ya fucker

Răspuns utilizator avertizat
| Kira_8211 a răspuns:

Pai cred ca cum merge sa pui cerneala albastra in ap, la fel merge si cu cerneala neagra...

| PuF_8706 a răspuns:

Sunt si la magazin din cate stiu...

| ge0rgianna explică:

Bubulina o sa ti spun daca merge! daddu...sunt fatatongue

| ge0rgianna explică:

Multumesc pentru sfaturitongue