| hândel a întrebat:

Ati sarutat, sau ati fost sarutate vreodata de o persoana de acelasi sex? Ia spuneti fetelor, cum a fost? big grin Ati avut aceiasi excitatie pe care ati avut-o cand v-ati sarutat cu-n baiat? raised eyebrows

Răspuns Câştigător
| JackieSue a răspuns:

Am incercat si e mai bine ca la un baiatlaughing[glumeam... e doar mai interesant].
MI se potriveste melodia I kissed a girl and i liked it the taste of her cherry chapstick i kissed a girl just to try it i hope my boyfriend don`t mind it it felt so wrong it felt so right don`t mean i`m in love tonight i kissed a girl and i liked it i liked it.

13 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Mai, sa nu crezi ca nu am facut-o atunci, dar acum zau, nu as mai face-o...chiar ma rusinez pentru acest gest necugetat. Este un pacat oare?!

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu si nici nu imi doresc happyMi se pare scarbosstraight face

| Silvia a răspuns:

Nu, dar mi s`a propus.laughing

| anaid a răspuns:

Da am sarutat o fata intr-o tabara cand jucam adevar sau provocare:-|. Si nu, eu una nu am simtit nimic, doar ca mi-a fost putin scarba(evident nu i-am spus`o si ei:d)

| JustMeFlory a răspuns:

Da.am facut si asta! A fost mai mult de distractie, asta se intampla in clasa a 8-a cu cea mai buna prietenabatting eyelashes

| hândel explică:

@ Crucified_Countess parca mi-ai fi citit gandurile devil "Prima oara cand m-am sarutat cu un baiat a fost super nasol....la fata pe de alta parte....mmmmm" laughing big grin tongue

| Crisu_8081 a răspuns:

Da, m-am sarutat cu destule fete.(prietene) Este fun si sexy, zic eu.Ne dadeam in spectacol in fata baietilor la diferite petreceri...saracii,au ramas speechlesslaughing Am observat ca fetele saruta mai bine ca baietii...hmm laughing naughty naughty

| yanny`s a răspuns:

Inca nu. dar mi-ar place sa ma sarut cu o fatasmugsmug asa ca un cadou de ziua mea macarlaughing
tongue

| greg a răspuns:

Elena stai linistita toti pacatuim important e sa ne indreptam.

| JackieSue a răspuns:

Am incercat si e mai bine ca la un baiatlaughing[glumeam...e doar mai interesant].
MI se potriveste melodia I kissed a girl and i liked it the taste of her cherry chapstick i kissed a girl just to try it i hope my boyfriend don`t mind it it felt so wrong it felt so right don`t mean i`m in love tonight i kissed a girl and i liked it i liked it.

| CrucifiedCountess a răspuns:

Prima oara cand m-am sarutat cu un baiat a fost super nasol....la fata pe de alta parte....mmmmm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-a intrebat cineva; tu iti saruti sotia pe strada? si i-am raspuns ca nu. o sarut pe buze sau pe obraz. dar nu pe strada. un barbat? mie-mi plac fetele. e rau?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaa.laughing cu prietenelee laughing