| Pumba a întrebat:

Atingeri apasate pe fund sau sani si sarut frantuzesc de la prima intalnire, ce ziceti fetelor, ati accepta asa ceva, in conditiile in care va cunoasteti de multa vreme cu respectivul?

Răspuns Câştigător
| mimiwewem a răspuns:

Bună.
Eu una nu aș accepta să mă pipăie de la prima întâlnire,chiar dacă mă cunosc de mult timp cu dânsul.
Aici e în joc corpul meu și "curăția" mea.
Eu nu mă sărut de la prima întâlnire,apoi pipăită,în nici un caz.
Nu vreau să spun că sunt măicuță, dar așa reacționez eu.
E mai bine totul cu calm, încet, și după o perioadă încep și chestiile astea.
Dacă te lași din prima, băiatul o să creadă că așa faci și cu alți băieți. (Te lași pipăită).
PS: Nu am nimic cu sărutul.
Pa-pa. happy

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce să facă de la prima întâlnire?
Păi să facă și sex că se știu ei de mult... ce să spun!
Pa, pa.

| Ea12345 a răspuns:

Sarut poate, dar pipaiala cade.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vai vai vai dragă in ce hal de depravare a ti ajuns, rușine.

| val31989 a răspuns:

Buna.In nici-un caz nu as accepta asa ceva! Chiar daca ma cunosc cu tipu'de mult timp, nu i-as permite sa ma pipaie in modul acesta..totusi e prima intalnire. Poate un sarut acolo.dar nici chiar asa. happy

| elComandantee a răspuns:

În condiţiile în care vă cunoaşteţi de multă vreme şi abia după _multă vreme_ a-ţi ajuns la prima întâlnire, relaţia nu prea merge. Femeile sunt atrase de necunoscut, asta creează pasiune, dacă îl cunoşti de mult timp...nu prea merge, te plictiseşti repede.

| Somebodyღ a răspuns:

Nu, in nici un caz happy

| Nedoritul a răspuns:

Uite frate nu nu ar accepta nici o fata asta de la prima întâlnire nici de la a 2, deci pe scurt dacă vrei sfaturi sarut-o pe frunte tine-o de mana spune-i ce ochii frunosi are si spune-i ca te simți foarte bine cu ea. Si atunci ai sa ii câștigi încrederea si apropo pipaitul se aplica când sunteți acasă. Funda te rog

| regrets22 a răspuns:

Nu eu cred ca totusi nu e indicat chiar de la prima intalnire desi va cunoasteti... un baiat care chiar te place cu adevarat e tandru si te respecta! Genul asta de baieti nu vor decat sex si nu tin cont de sentimentele tale... acum e alegerea ta daca ii permiti sau nu