| DiiDuBum a întrebat:

Atunci cand un biat place o fata ce ii face? Adica daca un baiat face o fata sa rada, sta cu ea... o sacaie, se comporta frumos cu ea atunci cand o vede o place?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O răsfață, în niciun caz nu o i-a la bătaie!
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Posibil sa o placa

| nesuferit a răspuns:

Nu exista raspuns la intreabarea asta. oamnii sunt extrem de diferiti, si se exprima in moduri ciudate. Nu exista un trase stabilit sa ziici, gata frate el ma place. Daca e timid poti sta si ani fara sa iti dea si cel mai mic indiciu ca tear placea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
O respectă, se comportă frumos cu ea.
Te pup!

| AleCsuţaa a răspuns:

Bună!

În mod normal, dacă un băiat place o fată, ar trebui să-i spună sau să bată apropouri despre asta.

Dar în ziua de azi, băieţii ca să nu se facă cumva de râs, chinuie şi îşi bat joc de o fată, doar pentru a fi observaţi. Asta se întâmplă la vârstele mai mici, din câte ştiu thinking

Acum depinde de persoană şi de caracter.

O seară plăcută!

| AndreyFCD a răspuns:

Sta langa ea mai tot timpul.
Face glume oricand cand are ocazia.
O trateaza mai bine ca pe celelalte fete.