| anonim_4396 a întrebat:

Azi cand m-am plimbat m-am intalnit cu baiatul care imi place si cu prietenul lui care avea iubita. Se jucau cu niste copii mici si eu am trecut fara sa vreau pe acolo. Prietenul lui m-a chemat si avea un bebe in brate. Si mi s-a parut ca batea apropoul cum ca eu as fi mama iar tatal, baiatul pe care il plac.Ma gndesc ca au vorbit ei despre mine si prietenul lui m-a chemat pentru cel pe care il plac din moment ce el avea prietena. Totusi nu a vorbit deloc cu mine, doar se uita. De ce?

3 răspunsuri:
| dincolodevise a răspuns:

Poate e mai timid, dar daca se uita la tine e ceva ...nu-ti pierde speranta. poate intr-o zi ve-ti vorbi. incearca si u sa afli id lui de mess sa vb cu el.

| Bellatris a răspuns:

Iti astepta reactia, dar normal ca el i-a spus prietenului, care mai curajos fiind a incercat sa va apropie. Este mai timid, da.

| cx2011 a răspuns:

Poate ca te place nu se stie curaj intreaba-l si daca zice nu spune-i ca nu esti tu trista din cauza asta iti zic eu mai sunt baietii draguti crede-ma...