| sweetgirl13 a întrebat:

Azi i-am spus prietenei mele ca imi place de un baiat si ca nu stiu cum sa i-o spun. aceasta a mers si a vorbit cu el despre mine dandu-i de inteles ca il plac si el i-a spus sa-mi transmita "sa nu-mi bat capul pentru ca oricum nu ma place". eu ce ar trebui sa fac deoarece chiar il iubesc?

Răspuns Câştigător
| Necunoscut112 a răspuns:

Poate il placi, cu siguranta nu-l iubesti. Daca el ti-a transmis asta ar trebui sa te reorientezi, sa nu-ti pierzi vremea

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Il poti iubi mai departe, in liniste, cat doresti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubirea implică mai multe lucruri.Nu cred că ceea ce tu afirmi că e, chiar e!
Dacă ţi-a dat de înţeles că nu vrea, respectă-i decizia şi nu mai insista. Dacă o să se răzgândească, probabil o să-ţi spună!

Succes

| GreenArrow a răspuns:

Ar trebui sa nu`ti bati capul. Daca vei face asta iti faci mai mult rau. Pur si simplu te indragostesti de el si vei suferi si mai mult.