| Bianca_2938 a întrebat:

Azi o sa ii spun baiatului pe care il plac ca il iubescsi el ma place dar nu mi-a spus asta deci m-am hotarat sa ii spun eu fata in fata dar cum sa ma exprim

4 răspunsuri:
| cryssa a răspuns:

Pai...thinking
te duci pur si simplu la el si ii spui ca il placi si vrei foarte mult sa stie si el astathinking
sau daca esti mai timida ii spui pe mess, si nu asa in mod direct, mai subtil, sigur va intelege
si oricum, daca stii sigur ca te place, nu va fi nici o problema
mult succes!

| DamnedShadow a răspuns:

Poi iei o sticla, asa de curaj smug... pana ajungi la el in fata blocului o golesti. Dupa aia incepi serenada, vecinii crezand ca urla pisicile, dau cu papucii dupa tine. Dupa aia incepi:
"Bah baiatule, ce-ai zice (hac), sa mergem in oras la o pizza, ca ma plictisesc acasa (hac)"...
laughing Hai ca glumeam.
Poti pur si simplu sa il inviti in oras la un suc sau ceva, sau sa mergeti in parc si dupa aia ii spui. Daca vrei, ii poti scrie un biletel.
"Stii, mie imi cam place de tine... dar tie?"

| Bianca_2938 explică:

Va rog raspundeti acum

| Bianca_2938 explică:

Multumesc