| Fefe_2282 a întrebat:

Cum ii spun baiatului pe care il plac ca imi place de el? Sunt mai timida! Dau fundita

Răspuns Câştigător
| Castiel a răspuns:

In zilele noastre este mai simplu sa faci asa ceva prin intermediul netului AKA mess,tu fiind fata ar trebui sa fii curtata nu tu pe el (fals baga si tu un ochii aicilaughing ) dar daca tipu nu te place,este si el timid,are alta iubita, incearca sa o agate pe alta atunci ia-ti gandul! Eu zic sa nu te imbraci ca bunica dar totusi nici ca o curva asta daca baiatu este decent daca este curvar imbracate cu o curvalaughing imbracate ceva sexy dar nu prea sexy ca te crede curva si o sa zica ca tio trage si gata... nu ii arata BA DAR NU II ARATA CA ESTI DISPERATA DUPA EL caci se va folosi de tine daca este bulangiu! sunt baiat si asculta sfatu!^^ atragei atentia date pe langa el (automat el va vedea ca il placi dar atata timp cat nu vede ca iai sarii in brate este ok) si daca esti prea timida sa faci asta doar imbracate sexy (iti zic din nou nu prea sexy) si treci de multe ori pe langa el sau prin preajma lui du-te cu o prietena ceva sa ai motiv de ce te plimbi pe acolo^^ si o sa te bage el in seama, sau daca este timid o sa-ti dea semne ca te place (se uita la tine mai atent alee alea stii tu)

funda? XD (si daca te apropii de el ca o prietena poate va credea ca vrei doar prietenie nu altceva oricum toti baietii gandesc si cu cocoselul deci o sa se schimbe situatia daca ii propui (Cred depinde de gen...) cu cat ii spui/incerci/arati mai repede ca il placi si il faci sa faca o miscare cu atat mai bine^^ daca nu face nici o miscare nici o privire imi pare rau inseamna ca nu te place/nu esti genu lui sau are pe altcineva in cazu acesta... cauta pe altul nu sta disperata dupa un baiat care nu are ochii pentru tine iti faci mai mult rau!

3 răspunsuri:
| LauraLl a răspuns:

Asta ma intreb si eu zilnicsad

| Marya_7001 a răspuns:

Pai incerci sa te apropii de el ca si o prietena. Incearca sa il faci sa aiba incredere in tine, apoi ii poti cere detalii despre viata lui sentimentala. De exemplu: " Si tu... placi pe cineva? ". Daca simti ca este momentul sa ii dezvaluiesti sentimentele pentru el o poti face, daca nu, mai asteapta. Mult succes!

| tzintzi a răspuns:

Faci rost de numarul lui de telefon, te infiltrezi tu cumva sub pielea lui si il iei prima data cu "esti asa dragut cateodata" dupa care "ai prietena?" si isi v-a da seama ce insinuezi happy