| anonim_4396 a întrebat:

Tot eu. Cum sa ii spun baiatului de care imi place ca il plac?
Adica unde? cand? cum?

Funditzoi!:X

Răspuns Câştigător
| Nobodyy a răspuns:

Pai.trebuie sa stii ce ii place de ex sa zicem ca ii place sa se plimbe prin parc.Il iei intr-o tura prin parc.Incerci sa aduci o atmosfera ca de cat romantica. Apoi incerci sa aduci subiectul in discutie printr-o scuza stupida thinking gen : "ma inteapa inima.cred ca vrea sa plece la altinceva". Si incerci sa il iei de mana, sa te uiti in ochii lui astfel incat sa faci o atmosfera perfecta.Si ii spui ca tii la el mai mult decat la un prieten sau cum vrei tu sa te exprimihee hee Sper sa te ajute.~Yoni

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

I zici ca il placi de fata cu el cand vrei tu (sa fie cu tine) prin vorbe doar nu gesticulezi.

| L a răspuns:

Momentul potrivit si locul numai tu il sti, noi doar iti puteam sugera.
Il poti invita afara la un suc, la un film ca amici si dupa ii spui ca-l placi, sau daca nu ai curaj fata in fata poti sa-i spui prin intermediul telefonului.

| Yoyoss a răspuns:

Pai ...trebuie sa ii zici cat mai repede si sa fiti singuri, si sa ii spui STII TE PLAK kiss sau daca nu vrei atunci asteapta momentul potrivit pentru ca daca si el te place o sa iti zica el.