| andrea112deea a întrebat:

Baiatul cu care am avut o relatie am aflat ca m-a inselat, dupa ce am aflat dupa 5 min eu mi dat block pe facebook...acuma dupa 3 saptamani vad ca m-a scos de la block...ce vrea sa insemne asta? ( atrecut aproape o saptamana de cand m-a scos de la block)

Răspuns Câştigător
| Ryuuzuka a răspuns:

In primul rand daca te-a inselat asa usor, nu tine la tine la fel de mult si serios cum credeai tu.Era ceva trecator probabil. Daca te-a scos de la block poate fi doar o ezitare de a lui.Are niste remuscari in ceea ce a facut.Eu iti spun sa stai linistita si sa nu iei legatura cu el. Asteapta sa faca el primul pas si daca se intampla sa-l faca nu ceda repede ^_^.

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Inseamna ca te iubeste mult.