| AdaIoana18 a întrebat:

Baiatul de care imi place este vecinul meu cum as putea sa ii atrag atentia? Mentionez eu stau deasupra lui imi place de el de 1 an va rog spuneti-m niste idei.

5 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Te intreb? citi ani ai? dar el? eu stiu ca fetele sunt cele care asteapta sa fie curtate//dar vad ca acum ele sunt cele care cer barbatii in casatorie [sau prietenie]. off generati a de azi.

| anna01 a răspuns:

Deja stai deasupra lui? Incearca sa vezi daca este dispus sa-ti acorde atentie apoi flerul feminin it va face incet, incet aparitia, vei gasi modalitati de a-i semnala ca vrei mai mult, ocazii. Poti sa-l chemi sa-ti repare calculatorul, sa-ti explice notiuni.Se pot crea multe oportunitati avand in vedere ca locuieste la o aruncatura de brat...

| gabriela_3062 a răspuns:

Poi incearca sa deveniti buni prieteni, iesiti si voi pe afara vorbiti mai mult si incet incet o sa vezi daca si lui ii place de tine, nu ai cum sa ii atragi atentia asa dintr'o data, ia'l usor.happy

| ioa_9738 a răspuns:

Faci galagie... poate vine la tine, iti ceri scuze, il inviti la un ceai/cafea, va imprieteniti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa iti atragi atentia sh sa statid vorba