| imiplaceciocolatamult a întrebat:

Este un grup de baieti care stau undeva tot timpul si acolo este si baiatul de care-mi place mult de tot. Cum sa fac sa.i atrag atentia cand trec? Funda! Multumesc.

4 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Cand treci pe langa ei, dovedeste-0i ca el e singurul remarcat din grup.
Cum?
Pai simplu! Il privesti doar pe el, si-i zambesti.
Dar trebuie sa ai grija, sa fie si el atent la tine.
si in functie de gesturile lui, iti vei da seama daca ii pari interesanta sau nu!
Succes!

| Roxxxxi a răspuns:

Fi tu! Prinde-l intr-un punct cand e singur.Incearca sa ii atragi atentia uitandu-te la el putin mai insistent dupa care sa vezi daca se uita si el.Limbajul corpului sa fie ceva mai diferit decat de obicei. Succes :*

| jojojojome546 a răspuns:

Treci simplu trece-ti mana prin par imbracate mai sexi dar nu like a *** si vezi uita-te la el insistent si incearca a ii faci discret cu ochiul si zambeste.te va remarca sigur!

| cooldede38 a răspuns:

Pai cand treci pe langa el, priveste-l in ochi si zambeste-ihappy.
Un zambet curat se face cel mai bine observat.Incerca sa vorbesti cu el, fi indraneata! Id meu este DeDe_De1999, poti da add daca doresti sa mai vbhappyImi dai funda te rog?happy