| kawaiiworld a întrebat:

Baieti, ati fi impreuna cu o fata cu un an mai mare? Dar voi, fetelor, ati fi impreuna cu un baiat cu un an mai mic?

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din punctul meu de vedere, orice fata are nevoie de un baiat cel putin de varsta cu ea sau mai mare. Fetele sunt mult mai mature decat baietii si gandesc mult mai limpede si de aceea au nevoie de cineva care sa le inteleaga si sa fie la fel de matur. Eu una, nu as iesi niciodata cu un baiat mai mic, ii pot fi cel putin amica, dar doar atat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca vrei sa incerci o astfel de relatie, dar inainte cercetezi "zona" sa afli daca o sa primesti laude ori critici, asta pentru ca pari a fi genul careia ai cam fug urechile dupa barfe de care-ti pasa mai mult decat propria viata.

Nu mai intreba inutil, pierzi timp cercetand, daca ai sansa unei astfel de relatii, ce te retine?

Răspuns utilizator avertizat
| pufuletziii a răspuns:

Varsta, kilogramele, inaltimea si distanta sunt doar cifre!

| 4343gddhkied a răspuns:

Daca mi-ar placea baiatul si el la randul lui, atunci nu as ezita, nu prea conteaza varsta cat timp iubesti (zic eu).

| Floricikmov a răspuns:

Eu nu as sta cu un baiat mai mic ca mine cu un an. Mai ales ca fetele au o gandire mult mai dezvoltata si le trebuie un baiat cel putin de aceeasi varsta cu ea sau mai mare.

| ZiZan a răspuns:

Da! Eu de exemplu am fost cu un tip mai mic decat mine laughing

| MauvaisRose a răspuns:

Doar cu un an mai mic?
as fi si cu unul de 13 ani, daca stie sa ma trepideze in chilotei.
exista tipi care se maturizeaza foarte repede de la varste mici, deci faptul ca ar fi mai mic decat mine e irelevant.

| MauvaisRose a răspuns:

Adica dintre unul de 27 de ani, un fatalau, boring, care nu stie sa atraga decat umbra dupa el, si un pustan de 13 ani smecher si precoce de mic, un rebel, un nenorocit care stie sa ma domine, clar pe al doilea il aleg.

| RazvanValy222 a răspuns:

Nu-i problema varsta! happy