| elasexygagica a întrebat:

Baieti care este marimea ideala la sanilove struck? sau descrieti sanii perfecti pentru voilove struck dati frau imaginatieiwinkinglove struck

9 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

Depinde laughing la o fata cu care vreau sa am o relatie stabila nu ma intereseaza chiar atat de mult, dar pentru o aventura.asa semi-mari si rotunjori

| AndreyG a răspuns:

Sincer sanii sunt cei mai putin importanti din punctul meu de vedere.Nu-mi place sa vad fete cu ditamai.ii prefer naturali, medii.Nu te apuca sa-ti pui silicon doamne fereste

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Destul de tari, si cam 100-110winkingsmug pe putin

| klaws007 a răspuns:

Eu cred ca sanii cei mai perfecti sunt cei pe care ii poti cuprinde cu palma.

| Cedry2k1995 a răspuns:

Sanii care ii poti cuprinde cu mana sunt cei mai frumosi dar si rotunzilaughing

| Andrei112011 a răspuns:

Nici frumosi dar nici urati,nici rotunzi dar nici plati,nici albastri dar nici mov,nici acri si nici amari, nu vreau dulci sau sarati, sa zic 90-60-90laughing:X

| BogdyBogdan a răspuns:

1.Sa nu atarne!
2.Sa fie cat de cat rotunzi!
3.Nici prea mici, dar nici PREA MARI!

| TheAshen a răspuns:

Nu ma pricep

| lauuuuuuuuuuu a răspuns:

Ai dat funda la un prost mai mare decat tine