| elasexygagica a întrebat:

Baieti, cat de mult va place sa dezmierdatzi un san? dati frau liber imaginatiei, fara inhibitzii love struck

Răspuns Câştigător
| klaws007 a răspuns:

Sincer mie imi place, dar si mai mult miàr place daca ar fi sanul tau.

4 răspunsuri:
| Trolli a răspuns:

Dar tie iti place sa dezmierzi limba romana? Cum?batting eyelashes

| RicăPăturică a răspuns:

Mie imi place destul de mult sa ii fac orice fetei in pat. mai ales ce o excita, ma simt mai bine sa vad ca fata de langa mine se simte foarte bine decat eu, doar rezistenta sa fie happy In fine, de la un timp am observat ca am ceva cu dezmierdarea sanilor, chiar ma atrage!

| puishor69 a răspuns:

Mult de tot imi place sa-l iau in gura sa-l musc si sa-l ling usor pe sfarc
satisfied?

| TheAshen a răspuns:

Eu suntrolling on the floor